ASENAV, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 094 | 3 674 | 10 440 | 22 367 | 19 507 | 6 493 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 2 449 | 2 227 | 2 004 |
| Spolu majetok | 7 253 | 3 833 | 10 515 | 24 892 | 21 809 | 8 497 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 55 451 | 55 100 | 50 500 | 81 478 | 21 550 | 45 231 |
| Základné imanie | 7 500 | 7 500 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -43 802 | -56 448 | -3 236 | -45 735 | 0 | -5 491 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -12 646 | -3 069 | -42 499 | -16 601 | -5 491 | -36 993 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 750 | 750 | 750 | 750 | 750 | 750 |
| Vlastné imanie spolu | -48 198 | -51 267 | -39 985 | -56 586 | 259 | -36 734 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 20 037 | 19 293 | 19 918 | 44 197 | 53 752 | 10 647 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -12 554 | -2 976 | -42 378 | -16 479 | -4 421 | -36 535 |
| EBITDA | -12 554 | -2 976 | -42 378 | -16 256 | -4 198 | -36 312 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -12 646 | -3 069 | -42 499 | -16 601 | -4 531 | -36 653 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -12 646 | -3 069 | -42 499 | -16 601 | -5 491 | -36 993 |
| Osobné náklady | 12 824 | 9 386 | 22 418 | 42 420 | 36 625 | 31 694 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 223 | 223 | 223 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: ASENAV, s. r. o.
Prehľad
ASENAV, s. r. o. (IČO 47172169) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Hybe. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný maloobchod najmä s potravinami, nápojmi alebo tabakom (SK NACE 4711). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 10 647 €, čo je o 80,2 % menej ako rok predtým (53 752 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 11,9 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 36 993 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 31 694 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-36 734 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.