HANZY-TRANS, s.r.o.Aktívna

IČO 47173297Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2013Oravská Lesná

Finančný prehľad

1 851 286 €+29,1%
Tržby 2025
+18,2%
Priemerný ročný rast 2021–2025
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2 mil.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20241 452 €
20230 €
20220 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0500 tis.1 mil.1,5 mil.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Tržby (čistý obrat)949 1141 336 3451 557 2741 433 8931 851 286
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-15 444-50 91030 465-71 28245 509
Výsledok hospodárenia minulých rokov47 73232 288-18 62210 391-60 891
Spolu majetok626 052919 0651 037 003914 557991 721
Záväzky spolu533 764877 687925 160875 448907 103
Vlastné imanie spolu92 28841 378111 84339 10984 618
Vypočítané dividendy—001 4520

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok12

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: HANZY-TRANS, s.r.o.

Prehľad

HANZY-TRANS, s.r.o. (IČO 47173297) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Oravská Lesná. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 20 – 24 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 4 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 100 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 1 851 286 €, čo je o 29,1 % viac ako rok predtým (1 433 893 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 18,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 45 509 € (2,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 312 084 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 991 721 € a vlastné imanie 84 618 € (miera samofinancovania 8,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

HANZY-TRANS, s.r.o. – IČO 47173297 — icoprofil.sk