Strenuus, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 19 767 | 19 848 | 17 676 | 16 092 | 45 018 | 63 592 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 13 311 | 9 108 | 4 904 | 700 | 0 |
| Spolu majetok | 19 773 | 33 212 | 26 784 | 20 996 | 45 718 | 63 592 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 766 | 11 364 | 8 622 | 6 432 | 5 934 | 3 189 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 11 705 | 11 507 | 16 348 | -4 458 | 9 065 | 34 284 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -198 | 4 841 | -3 686 | 13 522 | 25 219 | 20 619 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 17 007 | 21 848 | 18 162 | 14 564 | 39 784 | 60 403 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 23 263 | 33 959 | 28 312 | 42 260 | 46 420 | 47 600 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 848 | 6 451 | -1 942 | 16 208 | 30 911 | 23 842 |
| EBITDA | 848 | 9 954 | 2 261 | 20 411 | 35 114 | 24 543 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 752 | 6 353 | -2 052 | 16 078 | 30 772 | 23 681 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -198 | 4 841 | -3 686 | 13 522 | 25 219 | 20 619 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 3 503 | 4 203 | 4 203 | 4 203 | 701 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 17 120 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Strenuus, s. r. o.
Prehľad
Strenuus, s. r. o. (IČO 47179317) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 47 600 €, čo je o 2,5 % viac ako rok predtým (46 420 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 15,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 20 619 € (43,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 63 592 € a vlastné imanie 60 403 € (miera samofinancovania 95,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.