PaLe trade s. r. o. v likvidáciiV likvidácii
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 10 251 | 9 012 | 8 798 | 9 015 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 10 251 | 9 012 | 8 798 | 9 015 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 945 | 212 | 64 | 42 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 4 196 | 4 306 | 3 800 | 3 734 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 110 | -506 | -66 | 239 |
| Vlastné imanie spolu | 9 306 | 8 800 | 8 734 | 8 973 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 12 592 | 3 253 | 10 964 | 1 122 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 207 | -440 | 18 | 365 |
| EBITDA | 207 | -440 | 18 | 365 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 140 | -506 | -66 | 281 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 110 | -506 | -66 | 239 |
| Osobné náklady | 4 272 | 1 775 | 1 231 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: PaLe trade s. r. o. v likvidácii
Prehľad
PaLe trade s. r. o. v likvidácii (IČO 47180480) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Lehota. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba ostatných inžinierskych stavieb i. n. (SK NACE 4299).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2022 boli 1 122 €, čo je o 89,8 % menej ako rok predtým (10 964 €). Od roku 2019 do roku 2022 tržby klesali v priemere o 55,3 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2019–2022). Zisk po zdanení za rok 2022 bol 239 € (21,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2022 mala spoločnosť aktíva 9 015 € a vlastné imanie 8 973 € (miera samofinancovania 99,5 %).
Na čo upozorniť
Stav v registri: v likvidácii. Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.