STARM s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 222 133 | 214 098 | 247 949 | 223 534 | 191 347 | 198 458 |
| Neobežný majetok spolu | 47 527 | 39 906 | 31 657 | 47 315 | 98 516 | 96 128 |
| Spolu majetok | 269 839 | 254 262 | 280 321 | 271 814 | 291 194 | 296 840 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 139 486 | 111 168 | 133 807 | 119 567 | 124 126 | 116 757 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 105 172 | 124 853 | 137 594 | 141 014 | 146 747 | 161 568 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 19 681 | 12 741 | 3 420 | 5 733 | 14 821 | 13 015 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 130 353 | 143 094 | 146 514 | 152 247 | 167 068 | 180 083 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 242 661 | 241 408 | 319 389 | 320 345 | 309 259 | 337 588 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 28 829 | 24 124 | 12 406 | 14 366 | 26 975 | 21 882 |
| EBITDA | 35 875 | 31 745 | 20 402 | 28 748 | 47 663 | 46 095 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 25 917 | 17 098 | 7 795 | 8 312 | 19 367 | 15 444 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 19 681 | 12 741 | 3 420 | 5 733 | 14 821 | 13 015 |
| Osobné náklady | 5 359 | 2 788 | 3 103 | 3 679 | 5 822 | 12 073 |
| Odpisy | 7 046 | 7 621 | 7 996 | 14 382 | 20 688 | 24 213 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: STARM s.r.o.
Prehľad
STARM s.r.o. (IČO 47184281) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: iná tlač (SK NACE 1812). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 337 588 €, čo je o 9,2 % viac ako rok predtým (309 259 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 13 015 € (3,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 12 073 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 296 840 € a vlastné imanie 180 083 € (miera samofinancovania 60,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.