AVOLEGRU, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 9 756 € (2 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 3 354 766 | 4 698 970 | 6 015 354 | 6 521 392 | 6 329 801 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 93 275 | 96 096 | 99 885 | 60 838 | 151 025 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 196 034 | 283 303 | 383 983 | 478 868 | 529 950 |
| Spolu majetok | 1 470 960 | 2 135 248 | 2 355 181 | 2 637 572 | 3 237 881 |
| Záväzky spolu | 1 052 861 | 1 569 650 | 1 725 114 | 1 951 667 | 2 410 707 |
| Vlastné imanie spolu | 378 099 | 525 598 | 630 067 | 685 905 | 827 174 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 5 000 | 9 756 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: AVOLEGRU, s.r.o.
Prehľad
AVOLEGRU, s.r.o. (IČO 47191368) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolen. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 329 801 €, čo je o 2,9 % menej ako rok predtým (6 521 392 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 25,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 151 025 € (2,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 690 211 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 237 881 € a vlastné imanie 827 174 € (miera samofinancovania 25,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.