Galileo Corporation s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 9 953 € (2 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 706 270 | 1 102 136 | 1 242 495 | 1 591 373 | 1 605 168 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -50 852 | 80 117 | 52 060 | 366 488 | 118 943 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 6 231 | -44 121 | 35 494 | 86 603 | 443 138 |
| Spolu majetok | 214 528 | 490 616 | 907 558 | 961 993 | 999 629 |
| Záväzky spolu | 253 649 | 449 620 | 814 504 | 503 402 | 432 048 |
| Vlastné imanie spolu | -39 121 | 40 996 | 93 054 | 458 591 | 567 581 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 951 | 9 953 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Galileo Corporation s.r.o.
Prehľad
Galileo Corporation s.r.o. (IČO 47192941) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Veľké Zálužie. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 605 168 €, čo je o 0,9 % viac ako rok predtým (1 591 373 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 22,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 118 943 € (7,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 401 280 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 999 629 € a vlastné imanie 567 581 € (miera samofinancovania 56,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.