BONEKO SK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 189 510 | 249 988 | 343 481 | 373 755 | 381 240 | 424 692 |
| Neobežný majetok spolu | 75 522 | 96 653 | 98 617 | 29 313 | 17 182 | 34 490 |
| Spolu majetok | 265 032 | 346 641 | 442 098 | 403 068 | 398 422 | 459 182 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 184 355 | 262 598 | 369 504 | 329 088 | 317 634 | 364 607 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 38 303 | 72 177 | 75 543 | 64 094 | 65 480 | 72 288 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 33 874 | 3 366 | -11 449 | 1 386 | 6 808 | 13 787 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 3 500 | 3 500 | 3 500 | 3 500 | 3 500 | 3 500 |
| Vlastné imanie spolu | 80 677 | 84 043 | 72 594 | 73 980 | 80 788 | 94 575 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 158 648 | 1 401 811 | 1 588 062 | 673 612 | 639 545 | 477 845 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 48 614 | 11 184 | -2 282 | 21 086 | 19 936 | 26 380 |
| EBITDA | 57 031 | 21 564 | 9 937 | 34 191 | 32 666 | 38 034 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 44 651 | 4 736 | -11 449 | 2 431 | 10 648 | 16 205 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 33 874 | 3 366 | -11 449 | 1 386 | 6 808 | 13 787 |
| Osobné náklady | 7 852 | 4 428 | 3 105 | 438 | 15 932 | 70 |
| Odpisy | 8 417 | 10 380 | 12 219 | 13 105 | 12 730 | 11 654 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BONEKO SK, s.r.o.
Prehľad
BONEKO SK, s.r.o. (IČO 47193409) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Borovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: obrábanie kovov (SK NACE 2553). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 477 845 €, čo je o 25,3 % menej ako rok predtým (639 545 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 16,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 13 787 € (2,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 70 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 459 182 € a vlastné imanie 94 575 € (miera samofinancovania 20,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.