MVE Nadlice s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 29 022 | 30 628 | 17 739 | 20 228 | 19 145 | 18 981 |
| Neobežný majetok spolu | 102 593 | 78 053 | 59 749 | 54 552 | 49 354 | 44 157 |
| Spolu majetok | 131 715 | 108 944 | 77 563 | 74 780 | 68 499 | 63 138 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 214 402 | 183 310 | 151 488 | 132 956 | 114 301 | 101 428 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -88 867 | -88 187 | -79 866 | -79 425 | -63 676 | -51 302 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 680 | 8 321 | 441 | 15 749 | 12 374 | 7 512 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | -82 687 | -74 366 | -73 925 | -58 176 | -45 802 | -38 290 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 32 466 | 38 113 | 23 881 | 29 432 | 28 984 | 21 037 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 795 | 11 783 | 3 764 | 21 155 | 16 629 | 9 916 |
| EBITDA | 30 452 | 36 323 | 22 067 | 26 352 | 21 826 | 15 113 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 680 | 8 321 | 441 | 18 453 | 14 523 | 8 347 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 680 | 8 321 | 441 | 15 749 | 12 374 | 7 512 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 25 657 | 24 540 | 18 303 | 5 197 | 5 197 | 5 197 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MVE Nadlice s.r.o.
Prehľad
MVE Nadlice s.r.o. (IČO 47194855) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Jasenie. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba elektrickej energie z neobnoviteľných zdrojov (SK NACE 3511).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 21 037 €, čo je o 27,4 % menej ako rok predtým (28 984 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 8,3 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 512 € (35,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-38 290 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.