Marián Porkert BMP Častá s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 13 765 € (47 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 32 787 | 40 529 | 43 795 | 39 049 | 40 598 | 32 229 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 3 463 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 32 787 | 40 529 | 43 795 | 42 512 | 40 598 | 32 229 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 699 | 4 343 | 7 923 | 3 707 | 6 103 | 2 844 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 15 374 | 17 303 | 19 540 | 30 372 | 13 765 | 15 230 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 8 235 | 13 383 | 10 832 | 2 933 | 15 230 | 8 655 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 479 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 29 088 | 36 186 | 35 872 | 38 805 | 34 495 | 29 385 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 27 919 | 37 831 | 42 293 | 37 322 | 47 322 | 27 603 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 10 247 | 13 687 | 13 119 | 4 572 | 19 100 | 10 329 |
| EBITDA | 10 997 | 13 687 | 13 119 | 18 572 | 22 563 | 10 329 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 9 742 | 13 383 | 12 808 | 3 534 | 18 053 | 9 621 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 8 235 | 13 383 | 10 832 | 2 933 | 15 230 | 8 655 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 750 | 0 | 0 | 14 000 | 3 463 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 6 285 | 11 146 | 0 | 19 540 | 13 765 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Marián Porkert BMP Častá s. r. o.
Prehľad
Marián Porkert BMP Častá s. r. o. (IČO 47197714) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Častá. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 27 603 €, čo je o 41,7 % menej ako rok predtým (47 322 €). Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 655 € (31,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 32 229 € a vlastné imanie 29 385 € (miera samofinancovania 91,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.