Aeronet Profi s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 494 | 5 009 | 7 124 | 36 995 | 26 758 | 28 338 |
| Neobežný majetok spolu | 17 583 | 12 132 | 6 681 | 1 845 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 22 077 | 17 141 | 13 805 | 38 840 | 26 758 | 28 338 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 47 246 | 16 980 | 13 720 | 38 084 | 21 524 | 15 759 |
| Základné imanie | 5 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -33 866 | -30 711 | -27 339 | -27 415 | -26 744 | -22 266 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 197 | 5 372 | -76 | 671 | 4 478 | 7 345 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
| Vlastné imanie spolu | -25 169 | 161 | 85 | 756 | 5 234 | 12 579 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 116 032 | 73 427 | 48 285 | 49 239 | 79 061 | 68 340 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 051 | 7 910 | 1 318 | 4 398 | 8 671 | 10 506 |
| EBITDA | 7 657 | 13 361 | 6 769 | 9 234 | 10 516 | 10 506 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 223 | 6 772 | 166 | 1 108 | 5 456 | 8 317 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 197 | 5 372 | -76 | 671 | 4 478 | 7 345 |
| Osobné náklady | 11 703 | -310 | 11 665 | 13 971 | 13 634 | 14 854 |
| Odpisy | 3 606 | 5 451 | 5 451 | 4 836 | 1 845 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Aeronet Profi s.r.o.
Prehľad
Aeronet Profi s.r.o. (IČO 47216948) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Paňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 25 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 68 340 €, čo je o 13,6 % menej ako rok predtým (79 061 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 10,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 345 € (10,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 14 854 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 28 338 € a vlastné imanie 12 579 € (miera samofinancovania 44,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.