DZURISTAV, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 154 556 | 275 523 | 266 577 | 233 783 | 243 955 | 206 620 |
| Neobežný majetok spolu | 75 838 | 144 740 | 191 391 | 154 379 | 70 255 | 64 345 |
| Spolu majetok | 230 394 | 421 428 | 461 476 | 391 517 | 317 730 | 275 423 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 100 732 | 262 040 | 235 239 | 182 440 | 109 300 | 60 521 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 101 922 | 123 028 | 152 754 | 219 604 | 202 444 | 201 795 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 21 106 | 29 726 | 66 849 | -17 161 | -648 | 6 473 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 634 | 1 634 | 1 634 | 1 634 | 1 634 | 1 634 |
| Vlastné imanie spolu | 129 662 | 159 388 | 226 237 | 209 077 | 208 430 | 214 902 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 282 320 | 493 665 | 487 391 | 367 687 | 372 063 | 296 180 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 35 656 | 50 345 | 104 153 | 2 729 | 19 777 | 13 449 |
| EBITDA | 75 459 | 82 285 | 155 024 | 72 410 | 97 682 | 57 169 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 27 618 | 39 877 | 87 524 | -16 849 | 1 272 | 8 723 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 21 106 | 29 726 | 66 849 | -17 161 | -648 | 6 473 |
| Osobné náklady | 44 481 | 67 707 | 78 814 | 59 863 | 70 761 | 76 092 |
| Odpisy | 39 803 | 31 940 | 50 871 | 69 681 | 77 905 | 43 720 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DZURISTAV, s.r.o.
Prehľad
DZURISTAV, s.r.o. (IČO 47224118) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Krásna. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 296 180 €, čo je o 20,4 % menej ako rok predtým (372 063 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 473 € (2,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 76 092 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 275 423 € a vlastné imanie 214 902 € (miera samofinancovania 78,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.