memori s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 5 290 € (4 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 256 | 20 799 | 36 045 | 28 191 | 104 983 | 104 322 |
| Neobežný majetok spolu | 58 085 | 33 866 | 371 458 | 361 009 | 48 027 | 34 841 |
| Spolu majetok | 66 605 | 57 026 | 409 901 | 390 340 | 155 914 | 140 504 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 56 301 | 48 679 | 323 637 | 294 773 | 20 765 | 1 561 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 293 | 4 804 | 2 847 | 80 764 | 90 068 | 124 359 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 511 | -1 957 | 77 917 | 9 303 | 39 581 | 9 084 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 10 304 | 8 347 | 86 264 | 95 567 | 135 149 | 138 943 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 40 000 | 65 157 | 143 468 | 140 100 | 303 449 | 131 016 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 344 | 1 450 | 102 333 | 18 605 | -20 325 | 19 260 |
| EBITDA | 26 799 | 26 877 | 124 417 | 32 504 | -2 222 | 35 109 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 859 | -1 701 | 99 075 | 13 797 | 43 776 | 12 162 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 511 | -1 957 | 77 917 | 9 303 | 39 581 | 9 084 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 22 455 | 25 427 | 22 084 | 13 899 | 18 103 | 15 849 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 290 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: memori s. r. o.
Prehľad
memori s. r. o. (IČO 47227460) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rusovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 131 016 €, čo je o 56,8 % menej ako rok predtým (303 449 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 26,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 084 € (6,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 140 504 € a vlastné imanie 138 943 € (miera samofinancovania 98,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.