TRAK BAU s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 6 400 | 6 351 | 1 200 | 49 480 | 18 090 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 234 | 0 | -84 | 571 | 311 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -4 188 | -5 264 | -5 055 |
| Spolu majetok | 5 275 | 5 500 | 728 | 307 | 256 |
| Záväzky spolu | 41 | 500 | 0 | 0 | 0 |
| Vlastné imanie spolu | 5 234 | 5 000 | 728 | 307 | 256 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 4 188 | 992 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TRAK BAU s.r.o.
Prehľad
TRAK BAU s.r.o. (IČO 47227559) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 18 090 €, čo je o 63,4 % menej ako rok predtým (49 480 €). Od roku 2019 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 3,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2024 bol 311 € (1,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 256 € a vlastné imanie 256 € (miera samofinancovania 100 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.