Montessori škôlka tercia, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 900 | 6 948 | 18 050 | 18 708 | 20 402 | 22 711 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 7 900 | 6 948 | 18 050 | 18 708 | 20 402 | 22 711 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 979 | 4 207 | 14 530 | 13 972 | 14 236 | 14 822 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 947 | -1 204 | -2 384 | -1 644 | -489 | 870 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 835 | -1 180 | 779 | 1 216 | 1 430 | 1 723 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 33 | 125 | 125 | 164 | 225 | 296 |
| Vlastné imanie spolu | 3 921 | 2 741 | 3 520 | 4 736 | 6 166 | 7 889 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 22 082 | 26 365 | 19 738 | 29 847 | 31 112 | 27 060 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 084 | -1 085 | 894 | 1 513 | 1 866 | 2 164 |
| EBITDA | 2 084 | -1 085 | 894 | 1 513 | 1 866 | 2 164 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 995 | -1 180 | 799 | 1 421 | 1 770 | 2 063 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 835 | -1 180 | 779 | 1 216 | 1 430 | 1 723 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 50 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Montessori škôlka tercia, s.r.o.
Prehľad
Montessori škôlka tercia, s.r.o. (IČO 47236051) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2011 a pôsobí 15 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 27 060 €, čo je o 13,0 % menej ako rok predtým (31 112 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 723 € (6,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 22 711 € a vlastné imanie 7 889 € (miera samofinancovania 34,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.