La dent s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 17 298 € (13 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 72 117 | 106 198 | 119 561 | 142 271 | 178 328 | 164 817 |
| Neobežný majetok spolu | 8 256 | 94 427 | 134 878 | 112 123 | 89 368 | 100 360 |
| Spolu majetok | 80 373 | 200 625 | 254 439 | 254 394 | 267 696 | 265 177 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 6 699 | 148 251 | 185 499 | 149 268 | 124 432 | 127 253 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 61 052 | 61 724 | 46 874 | 64 126 | 99 838 | 120 466 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 7 122 | -14 850 | 16 566 | 35 500 | 37 926 | 11 958 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 73 674 | 52 374 | 68 940 | 105 126 | 143 264 | 137 924 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 68 200 | 123 453 | 122 192 | 164 884 | 175 878 | 171 925 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 9 188 | -12 648 | 23 638 | 52 357 | 56 936 | 20 713 |
| EBITDA | 21 791 | 974 | 38 845 | 75 112 | 79 691 | 35 188 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 658 | -14 850 | 19 876 | 45 748 | 50 695 | 16 207 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 122 | -14 850 | 16 566 | 35 500 | 37 926 | 11 958 |
| Osobné náklady | 19 834 | 25 877 | 25 879 | 29 470 | 30 182 | 34 450 |
| Odpisy | 12 603 | 13 622 | 15 207 | 22 755 | 22 755 | 14 475 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 6 450 | 0 | 0 | 0 | 17 298 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: La dent s.r.o.
Prehľad
La dent s.r.o. (IČO 47238810) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Ružomberok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti zubnej lekárskej praxe (SK NACE 8623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 171 925 €, čo je o 2,2 % menej ako rok predtým (175 878 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 20,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 958 € (7,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 34 450 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 265 177 € a vlastné imanie 137 924 € (miera samofinancovania 52,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.