VARIONAL s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2023
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 30 352 | 19 132 | 30 933 | 33 726 |
| Neobežný majetok spolu | 1 460 | 786 | 112 | 112 |
| Spolu majetok | 31 812 | 19 918 | 31 045 | 33 838 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 14 046 | 6 489 | 15 595 | 28 212 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 16 227 | 12 266 | 7 929 | 9 950 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 961 | -4 337 | 2 021 | -9 824 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 17 766 | 13 429 | 15 450 | 5 626 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 417 | 4 386 | 22 715 | 10 986 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 724 | -4 170 | 2 343 | -9 647 |
| EBITDA | -3 050 | -3 496 | 3 017 | -9 647 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 961 | -4 337 | 2 074 | -9 824 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 961 | -4 337 | 2 021 | -9 824 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 674 | 674 | 674 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok9
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: VARIONAL s. r. o.
Prehľad
VARIONAL s. r. o. (IČO 47242370) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 10 986 €, čo je o 51,6 % menej ako rok predtým (22 715 €). Od roku 2020 do roku 2023 tržby rástli v priemere o 26,6 % ročne. Rok 2023 skončil stratou 9 824 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 33 838 € a vlastné imanie 5 626 € (miera samofinancovania 16,6 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.