VI GROUP Septimo s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 3 994 992 | 1 813 832 | 3 277 693 | 1 544 769 | 1 559 743 | 457 480 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 3 994 992 | 1 813 832 | 3 277 693 | 1 544 769 | 1 559 743 | 457 480 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 166 623 | 2 169 044 | 3 627 532 | 1 877 424 | 1 758 477 | 652 247 |
| Základné imanie | 5 044 | 5 044 | 5 044 | 5 044 | 5 044 | 5 044 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -187 537 | -176 675 | -360 256 | -354 883 | -337 699 | -203 779 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 10 862 | -183 581 | 5 373 | 17 184 | 133 921 | 3 968 |
| Vlastné imanie spolu | -171 631 | -355 212 | -349 839 | -332 655 | -198 734 | -194 767 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 890 | 3 080 400 | 179 791 | 2 250 323 | 1 093 579 | 1 161 647 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 14 565 | -164 119 | 45 229 | 66 656 | 175 334 | 30 211 |
| EBITDA | 14 565 | -164 119 | 45 229 | 66 656 | 175 334 | 30 211 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 10 862 | -183 581 | 5 775 | 37 859 | 148 054 | 7 808 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 10 862 | -183 581 | 5 373 | 17 184 | 133 921 | 3 968 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VI GROUP Septimo s. r. o.
Prehľad
VI GROUP Septimo s. r. o. (IČO 47242639) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Vajnory. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 044 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 161 647 €, čo je o 6,2 % viac ako rok predtým (1 093 579 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 261 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 968 € (0,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-194 767 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.