FIRSERVIS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 26 565 € (63 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 97 536 | 139 407 | 198 097 | 213 964 | 332 483 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 572 | 7 748 | 11 314 | 15 528 | 29 960 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 27 006 | 27 034 | 27 034 | 26 565 | 15 528 |
| Spolu majetok | 62 012 | 87 067 | 84 336 | 115 887 | 119 795 |
| Záväzky spolu | 21 434 | 41 285 | 34 988 | 62 794 | 63 307 |
| Vlastné imanie spolu | 40 578 | 45 782 | 49 348 | 53 093 | 56 488 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 2 544 | 7 748 | 11 783 | 26 565 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FIRSERVIS, s.r.o.
Prehľad
FIRSERVIS, s.r.o. (IČO 47242931) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Piešťany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 10 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 332 483 €, čo je o 55,4 % viac ako rok predtým (213 964 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 28,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 29 960 € (9,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 70 142 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 119 795 € a vlastné imanie 56 488 € (miera samofinancovania 47,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.