TERRA MORAVA SLOVAKIA k. s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 352 978 | 370 491 | 540 935 | 303 343 | 407 604 | 499 809 |
| Neobežný majetok spolu | 2 032 960 | 2 090 100 | 2 162 146 | 2 228 469 | 2 228 469 | 2 238 315 |
| Spolu majetok | 2 385 938 | 2 460 591 | 2 703 081 | 2 534 857 | 2 637 624 | 2 739 675 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 883 197 | 899 503 | 936 010 | 778 642 | 813 072 | 749 963 |
| Základné imanie | 1 000 | 1 000 | 1 000 | 1 000 | 1 000 | 1 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -36 844 | -94 377 | -36 030 | 168 825 | 158 871 | 227 208 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -57 533 | 58 347 | 204 855 | -9 954 | 68 337 | 165 160 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 595 622 | 1 595 622 | 1 595 622 | 1 595 622 | 1 595 622 | 1 595 622 |
| Vlastné imanie spolu | 1 502 245 | 1 560 592 | 1 765 447 | 1 755 493 | 1 823 830 | 1 988 990 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 121 837 | 106 973 | 429 178 | 132 938 | 200 294 | 428 336 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -39 424 | 84 490 | 274 206 | 29 994 | 128 143 | 238 189 |
| EBITDA | -38 757 | 85 157 | 274 673 | 29 994 | 128 143 | 238 189 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -58 113 | 65 762 | 253 917 | -10 052 | 86 637 | 208 293 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -57 533 | 58 347 | 204 855 | -9 954 | 68 337 | 165 160 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 667 | 667 | 467 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TERRA MORAVA SLOVAKIA k. s.
Prehľad
TERRA MORAVA SLOVAKIA k. s. (IČO 47247088) je komanditná spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien (SK NACE 0111).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 5 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 1 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 428 336 €, čo je o 114 % viac ako rok predtým (200 294 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 28,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 165 160 € (38,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 739 675 € a vlastné imanie 1 988 990 € (miera samofinancovania 72,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.