MaVa Dent s.r.o.Aktívna

IČO 47247860Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2013Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

217 371 €-0,9%
Tržby 2025
+6,2%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu32 83053 87728 58234 35842 27541 236
Neobežný majetok spolu37 58828 60027 18219 49111 7548 034
Spolu majetok73 21883 69456 77954 64754 93850 113
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu46 21849 56529 28823 58417 85414 250
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov23 28321 48928 62921 99125 55331 575
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-1 7937 140-6 6383 5626 021-1 283
Fondy a ostatné vlastné imanie500500500500500500
Vlastné imanie spolu26 99034 12927 49131 05337 07435 792
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)160 810179 874186 042192 786219 329217 371
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1 42512 409-3 8006 58010 0812 546
EBITDA12 12121 3973 60814 27017 8188 566
Výsledok hospodárenia pred zdanením-1 7939 217-6 6383 9047 277-323
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-1 7937 140-6 6383 5626 021-1 283
Osobné náklady51 97180 78680 71278 97381 12875 884
Odpisy10 6968 9887 4087 6907 7376 020
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: MaVa Dent s.r.o.

Prehľad

MaVa Dent s.r.o. (IČO 47247860) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti zubnej lekárskej praxe (SK NACE 8623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 217 371 €, čo je o 0,9 % menej ako rok predtým (219 329 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 1 283 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 75 884 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 50 113 € a vlastné imanie 35 792 € (miera samofinancovania 71,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

MaVa Dent s.r.o. – IČO 47247860 — icoprofil.sk