TERRON s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 824 | 5 115 | 5 450 | 9 297 | 22 276 | 85 787 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 20 841 | 26 777 | 6 281 |
| Spolu majetok | 4 824 | 5 115 | 5 450 | 30 138 | 49 053 | 92 068 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 371 | 467 | 506 | 24 395 | 41 038 | 95 969 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -689 | -569 | -384 | -103 | 656 | 2 815 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 126 | 195 | 296 | 799 | 2 272 | -11 916 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 16 | 22 | 32 | 47 | 87 | 200 |
| Vlastné imanie spolu | 4 453 | 4 648 | 4 944 | 5 743 | 8 015 | -3 901 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 34 779 | 38 100 | 41 500 | 40 975 | 47 000 | 20 014 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 232 | 313 | 432 | 2 860 | 6 312 | -7 323 |
| EBITDA | 232 | 313 | 432 | 17 747 | 37 168 | 13 172 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 148 | 229 | 348 | 940 | 2 673 | -11 576 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 126 | 195 | 296 | 799 | 2 272 | -11 916 |
| Osobné náklady | 204 | 2 544 | 2 634 | 2 845 | 3 070 | 3 336 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 14 887 | 30 856 | 20 495 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TERRON s.r.o.
Prehľad
TERRON s.r.o. (IČO 47248840) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 20 014 €, čo je o 57,4 % menej ako rok predtým (47 000 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 10,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 11 916 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 336 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-3 901 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.