Advokátska kancelária JUDr. Ivana Tršová Rejdovjanová, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 40 334 | 37 947 | 36 173 | 16 067 | 20 302 |
| Neobežný majetok spolu | 833 | 27 371 | 18 984 | 10 597 | 2 210 |
| Spolu majetok | 41 249 | 65 429 | 55 961 | 27 377 | 23 896 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 17 085 | 43 026 | 34 427 | 20 382 | 23 683 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 12 155 | 19 164 | 17 403 | 16 529 | 1 996 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 7 009 | -1 761 | -874 | -14 534 | -6 783 |
| Vlastné imanie spolu | 24 164 | 22 403 | 21 529 | 6 995 | 213 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 37 206 | 33 613 | 43 525 | 27 549 | 30 041 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 738 | -881 | 48 | -13 236 | -6 183 |
| EBITDA | 13 162 | 4 785 | 8 435 | -4 849 | 2 204 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 398 | -1 761 | -868 | -14 194 | -6 443 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 009 | -1 761 | -874 | -14 534 | -6 783 |
| Osobné náklady | 4 114 | 4 548 | 6 865 | 7 859 | 4 603 |
| Odpisy | 4 424 | 5 666 | 8 387 | 8 387 | 8 387 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Advokátska kancelária JUDr. Ivana Tršová Rejdovjanová, s.r.o.
Prehľad
Advokátska kancelária JUDr. Ivana Tršová Rejdovjanová, s.r.o. (IČO 47251051) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Hriňová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: právne činnosti (SK NACE 6910). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 30 041 €, čo je o 9,0 % viac ako rok predtým (27 549 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 5,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 6 783 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 603 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 23 896 € a vlastné imanie 213 € (miera samofinancovania 0,9 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.