HARGAŠ LEGAL, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 17 947 | 22 631 | 9 051 | 38 706 | 3 914 | 27 687 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 6 935 | 116 697 | 155 353 | 186 257 | 202 279 |
| Spolu majetok | 17 947 | 29 566 | 125 748 | 194 059 | 190 171 | 229 966 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 8 247 | 10 754 | 110 064 | 64 528 | 58 184 | 91 351 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -9 535 | 4 700 | 13 812 | 10 684 | 24 531 | 26 987 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 14 235 | 9 112 | -3 128 | 13 847 | 2 456 | 6 628 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Vlastné imanie spolu | 9 700 | 18 812 | 15 684 | 129 531 | 131 987 | 138 615 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 49 667 | 64 151 | 38 050 | 88 871 | 96 770 | 97 625 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 17 269 | 11 511 | -2 425 | 17 822 | 6 272 | 10 683 |
| EBITDA | 17 269 | 11 614 | -1 808 | 24 506 | 20 474 | 34 196 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 16 210 | 10 805 | -3 128 | 17 011 | 3 416 | 7 588 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 14 235 | 9 112 | -3 128 | 13 847 | 2 456 | 6 628 |
| Osobné náklady | 9 449 | 10 153 | 10 502 | 11 423 | 4 894 | 4 838 |
| Odpisy | 0 | 103 | 617 | 6 684 | 14 202 | 23 513 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: HARGAŠ LEGAL, s. r. o.
Prehľad
HARGAŠ LEGAL, s. r. o. (IČO 47251361) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: právne činnosti (SK NACE 6910). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 97 625 €, čo je o 0,9 % viac ako rok predtým (96 770 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 14,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 628 € (6,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 838 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 229 966 € a vlastné imanie 138 615 € (miera samofinancovania 60,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.