D1 PARK Infra, s.r.o.Aktívna

IČO 47256061Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2014Bratislava

Finančný prehľad

196 497 €+40,8%
Tržby 2025
+7,1%
Priemerný ročný rast 2020–2025
050 tis.100 tis.150 tis.200 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
02 mil.4 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu1 374 8381 506 538492 202626 119758 130965 170
Neobežný majetok spolu2 177 0582 045 1663 063 2742 931 4212 799 5672 610 214
Spolu majetok3 551 8963 551 7043 555 4763 560 5653 560 7223 575 384
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu28 35927 55728 34830 26030 37344 532
Základné imanie3 516 2283 516 2283 516 2283 516 2283 516 2283 516 228
Výsledok hospodárenia minulých rokov-16 950-16 950-16 950-16 950-16 950-16 950
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)3 5716112 9813 17744503
Fondy a ostatné vlastné imanie20 68824 25824 86927 85031 02731 071
Vlastné imanie spolu3 523 5373 524 1473 527 1283 530 3053 530 3493 530 852
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)139 314132 954135 954135 942139 548196 497
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti4 5911 0533 8894 0891 0851 556
EBITDA136 483132 945135 781135 942132 938190 909
Výsledok hospodárenia pred zdanením4 5227743 8204 0221 0041 463
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie3 5716112 9813 17744503
Osobné náklady000000
Odpisy131 892131 892131 892131 853131 853189 353
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok15

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: D1 PARK Infra, s.r.o.

Prehľad

D1 PARK Infra, s.r.o. (IČO 47256061) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákup a predaj vlastných nehnuteľností (SK NACE 6811).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 3 516 228 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 196 497 €, čo je o 40,8 % viac ako rok predtým (139 548 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 503 € (0,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 575 384 € a vlastné imanie 3 530 852 € (miera samofinancovania 98,8 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

D1 PARK Infra, s.r.o. – IČO 47256061 — icoprofil.sk