DigiSys Web Services s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 19 181 | 21 477 | 16 186 | 15 831 | 11 504 | 11 357 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 2 077 | 1 547 | 1 016 |
| Spolu majetok | 19 181 | 21 477 | 16 186 | 17 908 | 13 051 | 12 373 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 851 | 8 037 | 3 110 | 5 057 | 2 271 | 2 000 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 001 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 741 | 8 036 | 8 148 | 7 782 | 7 488 | 5 486 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 295 | 110 | -366 | -225 | -2 003 | -407 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 294 | 294 | 294 | 294 | 294 | 294 |
| Vlastné imanie spolu | 13 330 | 13 440 | 13 076 | 12 851 | 10 780 | 10 373 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 56 876 | 56 744 | 9 727 | 6 385 | 4 452 | 3 008 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 970 | 625 | 256 | 240 | -1 404 | 122 |
| EBITDA | 3 970 | 625 | 256 | 284 | -874 | 652 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 708 | 141 | -366 | -225 | -1 663 | -67 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 295 | 110 | -366 | -225 | -2 003 | -407 |
| Osobné náklady | 805 | 805 | 671 | 510 | 811 | 811 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 44 | 530 | 530 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DigiSys Web Services s.r.o.
Prehľad
DigiSys Web Services s.r.o. (IČO 47256656) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Levice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 008 €, čo je o 32,4 % menej ako rok predtým (4 452 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 44,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 407 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 811 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 12 373 € a vlastné imanie 10 373 € (miera samofinancovania 83,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.