Miroslav WEBER - MLÝN s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 816 578 | 2 320 918 | 2 412 737 | 2 590 125 | 2 701 429 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 162 636 | 145 505 | 142 108 | 158 721 | 107 922 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 207 384 | 374 427 | 519 932 | 596 065 | 754 786 |
| Spolu majetok | 1 101 060 | 1 466 347 | 1 630 667 | 1 956 046 | 1 908 874 |
| Záväzky spolu | 725 561 | 941 415 | 963 627 | 1 196 196 | 1 041 166 |
| Vlastné imanie spolu | 375 020 | 524 932 | 667 040 | 759 786 | 867 708 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 65 975 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Miroslav WEBER - MLÝN s.r.o.
Prehľad
Miroslav WEBER - MLÝN s.r.o. (IČO 47318597) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Tovarníky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 701 429 €, čo je o 4,3 % viac ako rok predtým (2 590 125 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 14,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 107 922 € (4,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 223 776 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 908 874 € a vlastné imanie 867 708 € (miera samofinancovania 45,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.