WORK SMART s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 27 883 | 24 497 | 23 459 | 37 618 | 35 787 |
| Neobežný majetok spolu | 5 413 | 31 463 | 21 921 | 12 381 | 2 007 |
| Spolu majetok | 33 296 | 56 256 | 45 653 | 49 999 | 37 794 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 8 393 | 40 344 | 25 848 | 20 602 | 14 379 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 238 | 19 495 | 10 503 | 14 202 | 23 313 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 14 256 | -8 992 | 3 893 | 9 591 | -5 981 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 409 | 409 | 409 | 604 | 1 083 |
| Vlastné imanie spolu | 24 903 | 15 912 | 19 805 | 29 397 | 23 415 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 68 027 | 165 782 | 101 372 | 77 833 | 75 296 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 18 356 | -7 342 | 7 516 | 15 224 | -4 140 |
| EBITDA | 18 939 | 776 | 17 057 | 24 765 | 5 401 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 18 240 | -8 992 | 4 667 | 13 816 | -5 021 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 14 256 | -8 992 | 3 893 | 9 591 | -5 981 |
| Osobné náklady | 13 137 | 60 607 | 24 408 | 0 | 0 |
| Odpisy | 583 | 8 118 | 9 541 | 9 541 | 9 541 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: WORK SMART s. r. o.
Prehľad
WORK SMART s. r. o. (IČO 47319674) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Humenné. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 75 296 €, čo je o 3,3 % menej ako rok predtým (77 833 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,6 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 5 981 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 37 794 € a vlastné imanie 23 415 € (miera samofinancovania 62,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.