AMOS EDU s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 24 276 € (87 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 150 170 | 105 905 | 58 131 | 278 192 | 511 256 | 391 461 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 150 170 | 105 905 | 58 131 | 278 192 | 511 256 | 391 461 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 143 315 | 98 676 | 50 512 | 269 661 | 478 449 | 381 383 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -871 | 1 856 | 2 229 | 2 618 | 3 531 | 3 531 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 726 | 373 | 390 | 913 | 24 276 | 1 547 |
| Vlastné imanie spolu | 6 855 | 7 229 | 7 619 | 8 531 | 32 807 | 10 078 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 259 | 581 | 597 | 589 | 26 296 | 3 566 |
| EBITDA | 3 259 | 581 | 597 | 589 | 26 296 | 3 566 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 833 | 472 | 494 | 1 159 | 28 560 | 3 124 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 726 | 373 | 390 | 913 | 24 276 | 1 547 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 276 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AMOS EDU s.r.o.
Prehľad
AMOS EDU s.r.o. (IČO 47326824) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559).
Osoby
Štatutárny orgán má 4 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 547 €. Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 391 461 € a vlastné imanie 10 078 € (miera samofinancovania 2,6 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.