BALLAYOVÁ, s. r. o.Aktívna

IČO 47329858Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2013Žilina

Finančný prehľad

213 499 €+12,5%
Tržby 2025
+16,3%
Priemerný ročný rast 2021–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 10 699 € (6 % z rozdeliteľného zisku).

História
202510 699 €
20240 €
20230 €
20220 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu52 77284 802108 122125 198145 089
Neobežný majetok spolu17 00022 50038 17172 86893 886
Spolu majetok69 772107 302146 293198 066238 975
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu12 31314 54913 56221 04922 912
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov23 99652 45987 753127 731161 318
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)28 46335 29439 97844 28649 745
Vlastné imanie spolu57 45992 753132 731177 017216 063
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)116 634148 676162 235189 850213 499
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti37 42045 64152 04557 84666 005
EBITDA37 42045 64152 28859 68571 117
Výsledok hospodárenia pred zdanením36 25544 81750 60556 08563 016
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie28 46335 29439 97844 28649 745
Osobné náklady33 01549 93879 271103 921117 117
Odpisy002431 8395 112
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00010 699

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok14

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: BALLAYOVÁ, s. r. o.

Prehľad

BALLAYOVÁ, s. r. o. (IČO 47329858) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 213 499 €, čo je o 12,5 % viac ako rok predtým (189 850 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 16,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 49 745 € (23,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 117 117 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 238 975 € a vlastné imanie 216 063 € (miera samofinancovania 90,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

BALLAYOVÁ, s. r. o. – IČO 47329858 — icoprofil.sk