SALONEL, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 157 996 | 381 941 | 416 751 | 439 380 | 410 712 | 401 597 |
| Neobežný majetok spolu | 392 922 | 309 293 | 225 664 | 188 299 | 188 299 | 188 299 |
| Spolu majetok | 550 918 | 691 234 | 642 415 | 627 679 | 599 011 | 589 896 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 408 425 | 565 485 | 540 337 | 527 817 | 513 782 | 514 122 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -17 610 | -21 507 | -29 251 | -45 178 | -55 138 | -69 771 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 103 | -7 744 | -23 671 | -9 960 | -14 633 | -9 455 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 150 000 | 150 000 | 150 000 | 150 000 | 150 000 | 150 000 |
| Vlastné imanie spolu | 142 493 | 125 749 | 102 078 | 99 862 | 85 229 | 75 774 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 891 452 | 698 558 | 340 962 | 154 269 | 70 658 | 30 026 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 383 | -2 552 | -18 402 | -4 510 | -8 391 | -2 037 |
| EBITDA | 73 851 | 81 077 | 65 227 | 32 855 | -8 391 | -2 037 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 6 490 | -7 744 | -23 671 | -9 960 | -14 633 | -9 115 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 103 | -7 744 | -23 671 | -9 960 | -14 633 | -9 455 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 66 468 | 83 629 | 83 629 | 37 365 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 9 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: SALONEL, s.r.o.
Prehľad
SALONEL, s.r.o. (IČO 47347686) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - Staré mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: kadernícke a holičské služby (SK NACE 9621).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 30 026 €, čo je o 57,5 % menej ako rok predtým (70 658 €). Od roku 2019 do roku 2024 tržby klesali v priemere o 49,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2019–2024). Rok 2024 skončil stratou 9 455 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 589 896 € a vlastné imanie 75 774 € (miera samofinancovania 12,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.