LK - STEEL s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 18 775 | 19 786 | 14 417 | 16 947 | 9 073 | 6 018 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 26 961 | 18 447 | 46 660 | 34 421 |
| Spolu majetok | 18 775 | 19 786 | 41 378 | 35 394 | 55 733 | 40 439 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 414 | 509 | 19 953 | 13 645 | 27 850 | 27 085 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 12 417 | 12 862 | 13 777 | 15 924 | 16 249 | 22 383 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 444 | 915 | 2 148 | 325 | 6 134 | -14 529 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 18 361 | 19 277 | 21 425 | 21 749 | 27 883 | 13 354 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 6 071 | 9 565 | 19 683 | 16 136 | 18 880 | 12 090 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 576 | 1 147 | 2 605 | 484 | 7 679 | -13 051 |
| EBITDA | 576 | 1 147 | 9 700 | 8 998 | 14 759 | -164 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 505 | 1 076 | 2 527 | 382 | 7 286 | -14 189 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 444 | 915 | 2 148 | 325 | 6 134 | -14 529 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 7 095 | 8 514 | 7 080 | 12 887 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: LK - STEEL s.r.o.
Prehľad
LK - STEEL s.r.o. (IČO 47347856) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Vydrná. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 12 090 €, čo je o 36,0 % menej ako rok predtým (18 880 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 14,8 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 14 529 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 40 439 € a vlastné imanie 13 354 € (miera samofinancovania 33,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.