MO Fin, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 89 450 | 112 035 | 143 894 | 169 047 | 227 767 | 252 818 |
| Neobežný majetok spolu | 42 145 | 42 892 | 20 782 | 8 653 | 3 056 | 48 604 |
| Spolu majetok | 131 632 | 154 961 | 164 676 | 178 157 | 231 301 | 303 382 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 34 527 | 46 057 | 37 194 | 30 068 | 45 350 | 79 061 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 86 893 | 92 104 | 103 905 | 121 981 | 142 589 | 180 452 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 212 | 11 800 | 18 577 | 20 608 | 37 862 | 38 369 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 97 105 | 108 904 | 127 482 | 148 089 | 185 951 | 224 321 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 35 706 | 64 281 | 86 050 | 69 756 | 84 500 | 88 822 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 6 743 | 16 910 | 25 095 | 27 095 | 50 276 | 43 866 |
| EBITDA | 21 276 | 32 462 | 41 422 | 35 784 | 55 873 | 63 123 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 6 659 | 16 787 | 24 987 | 26 985 | 50 004 | 42 397 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 212 | 11 800 | 18 577 | 20 608 | 37 862 | 38 369 |
| Osobné náklady | 0 | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 14 533 | 15 552 | 16 327 | 8 689 | 5 597 | 19 257 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MO Fin, s.r.o.
Prehľad
MO Fin, s.r.o. (IČO 47350709) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Topoľčany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 88 822 €, čo je o 5,1 % viac ako rok predtým (84 500 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 20,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 38 369 € (43,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 303 382 € a vlastné imanie 224 321 € (miera samofinancovania 73,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.