Píla Petro, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 16 772 | 14 042 | 19 169 | -93 244 | 25 240 | 69 918 |
| Neobežný majetok spolu | 40 175 | 44 846 | 44 846 | 43 506 | -1 000 | -1 000 |
| Spolu majetok | 56 947 | 58 888 | 59 754 | 50 763 | 24 240 | 68 918 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 56 506 | 65 710 | 65 710 | 48 244 | 3 408 | 42 169 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 027 | -4 559 | -4 559 | 7 424 | 18 112 | 18 112 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -5 586 | -7 263 | -6 397 | -9 905 | -2 280 | 4 957 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | — | -1 320 |
| Vlastné imanie spolu | 441 | -6 822 | -5 956 | 2 519 | 20 832 | 26 749 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 40 868 | 29 539 | 29 539 | 149 439 | 193 573 | 45 918 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -5 383 | -7 079 | -790 | -9 694 | -1 092 | 5 952 |
| EBITDA | -1 854 | -790 | -790 | -8 354 | -1 092 | 5 952 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -5 586 | -7 263 | -6 397 | -9 905 | -1 320 | 5 917 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 586 | -7 263 | -6 397 | -9 905 | -2 280 | 4 957 |
| Osobné náklady | 5 604 | 4 499 | 4 499 | 5 634 | 3 195 | 0 |
| Odpisy | 3 529 | 6 289 | 0 | 1 340 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Píla Petro, s.r.o.
Prehľad
Píla Petro, s.r.o. (IČO 47352647) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Liptovský Peter. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pilovanie a hobľovanie dreva (SK NACE 1611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 45 918 €, čo je o 76,3 % menej ako rok predtým (193 573 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 957 € (10,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 68 918 € a vlastné imanie 26 749 € (miera samofinancovania 38,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.