ŠTRBA-COMPANY s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 39 923 | 38 459 | 139 226 | 141 080 | 83 448 | 69 499 |
| Neobežný majetok spolu | 56 147 | 59 461 | 49 930 | 49 337 | 128 648 | 135 511 |
| Spolu majetok | 96 070 | 97 920 | 189 744 | 190 417 | 212 096 | 205 010 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 82 084 | 80 862 | 169 129 | 156 213 | 174 776 | 168 383 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 8 659 | 8 986 | 12 058 | 15 615 | 29 204 | 32 320 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 327 | 3 072 | 3 557 | 13 589 | 3 116 | -693 |
| Vlastné imanie spolu | 13 986 | 17 058 | 20 615 | 34 204 | 37 320 | 36 627 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 98 | 0 | 11 573 | 41 784 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 300 | 5 124 | 8 213 | 24 194 | 10 226 | 3 537 |
| EBITDA | 18 238 | 20 831 | 24 603 | 41 757 | 27 568 | 16 357 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 319 | 4 716 | 5 559 | 17 621 | 4 839 | 267 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 327 | 3 072 | 3 557 | 13 589 | 3 116 | -693 |
| Osobné náklady | 42 363 | 50 293 | 57 321 | 53 020 | 22 200 | 41 306 |
| Odpisy | 15 938 | 15 707 | 16 390 | 17 563 | 17 342 | 12 820 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: ŠTRBA-COMPANY s.r.o.
Prehľad
ŠTRBA-COMPANY s.r.o. (IČO 47353961) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Veľké Lovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: elektrická inštalácia (SK NACE 4321). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 41 784 €, čo je o 261 % viac ako rok predtým (11 573 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 693 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 41 306 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 205 010 € a vlastné imanie 36 627 € (miera samofinancovania 17,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.