DILIA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 13 011 | 15 528 | 20 515 | 23 649 | 33 657 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 13 011 | 15 528 | 20 515 | 23 649 | 33 657 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 935 | 640 | 2 141 | 663 | 1 192 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 038 | 6 575 | 9 389 | 12 874 | 17 749 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 538 | 2 813 | 3 485 | 4 612 | 9 216 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 12 076 | 14 888 | 18 374 | 22 986 | 32 465 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 6 476 | 4 031 | 18 842 | 8 036 | 12 340 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 118 | 3 323 | 4 100 | 5 202 | 10 242 |
| EBITDA | 5 639 | 3 323 | 4 100 | 5 202 | 10 242 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 118 | 3 323 | 4 100 | 5 202 | 10 242 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 538 | 2 813 | 3 485 | 4 612 | 9 216 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 521 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DILIA s.r.o.
Prehľad
DILIA s.r.o. (IČO 47357011) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Piešťany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 12 340 €, čo je o 53,6 % viac ako rok predtým (8 036 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 216 € (74,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 33 657 € a vlastné imanie 32 465 € (miera samofinancovania 96,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.