Autodoprava Andrej Moncman, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 19 772 | 9 529 | 4 509 | 10 012 | 14 761 |
| Neobežný majetok spolu | 11 134 | 5 112 | 34 045 | 37 042 | 22 107 |
| Spolu majetok | 30 906 | 14 641 | 38 554 | 47 054 | 36 868 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 6 611 | 2 661 | 37 366 | 41 760 | 21 978 |
| Základné imanie | 14 000 | 14 000 | 14 000 | 14 000 | 14 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 15 428 | 8 895 | -3 420 | -5 368 | -1 312 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -6 533 | -12 315 | -10 792 | -4 738 | 802 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 400 | 1 400 | 1 400 | 1 400 | 1 400 |
| Vlastné imanie spolu | 24 295 | 11 980 | 1 188 | 5 294 | 14 890 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 13 829 | 6 366 | 7 600 | 16 931 | 30 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 774 | -10 557 | -8 953 | -2 573 | 3 416 |
| EBITDA | 2 248 | -4 535 | 2 726 | 8 775 | 18 351 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -6 533 | -12 315 | -10 792 | -4 398 | 1 142 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -6 533 | -12 315 | -10 792 | -4 738 | 802 |
| Osobné náklady | 910 | 875 | 805 | 811 | 811 |
| Odpisy | 6 022 | 6 022 | 11 679 | 11 348 | 14 935 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Autodoprava Andrej Moncman, s.r.o.
Prehľad
Autodoprava Andrej Moncman, s.r.o. (IČO 47362057) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Ružindol. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 14 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 30 000 €, čo je o 77,2 % viac ako rok predtým (16 931 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 21,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 802 € (2,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 811 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 36 868 € a vlastné imanie 14 890 € (miera samofinancovania 40,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.