Vršok, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 24 556 € (19 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 225 204 | 325 823 | 430 564 | 438 170 | 459 571 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 23 671 | 23 644 | 58 384 | 21 233 | 9 526 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 4 769 | 24 692 | 48 336 | 106 584 | 103 261 |
| Spolu majetok | 85 490 | 78 579 | 154 532 | 175 020 | 166 188 |
| Záväzky spolu | 52 050 | 25 243 | 42 812 | 42 203 | 48 401 |
| Vlastné imanie spolu | 33 440 | 53 336 | 111 720 | 132 817 | 117 787 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 3 748 | 0 | 0 | 24 556 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Vršok, s. r. o.
Prehľad
Vršok, s. r. o. (IČO 47363878) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Marianka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba počítačov a periférnych zariadení (SK NACE 2620). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 459 571 €, čo je o 4,9 % viac ako rok predtým (438 170 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 15,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 526 € (2,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 181 485 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 166 188 € a vlastné imanie 117 787 € (miera samofinancovania 70,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.