BOS company, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 38 427 | 49 013 | 38 199 | 33 092 | 27 826 | 117 923 |
| Neobežný majetok spolu | 26 764 | 78 635 | 55 178 | 48 514 | 26 692 | 112 285 |
| Spolu majetok | 65 191 | 127 648 | 93 377 | 81 606 | 54 518 | 230 208 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 51 828 | 119 292 | 83 977 | 76 322 | 45 084 | 210 690 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 865 | 8 336 | 3 331 | 4 375 | 256 | 4 183 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 473 | -5 005 | 1 044 | -4 116 | 4 153 | 10 085 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | 250 |
| Vlastné imanie spolu | 13 363 | 8 356 | 9 400 | 5 284 | 9 434 | 19 518 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 81 038 | 63 083 | 128 879 | 74 808 | 113 396 | 275 777 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 376 | -1 769 | 3 365 | -189 | 9 317 | 25 258 |
| EBITDA | 3 995 | 10 927 | 26 822 | 24 002 | 33 221 | 51 293 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 556 | -5 005 | 1 796 | -4 001 | 5 308 | 12 997 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 473 | -5 005 | 1 044 | -4 116 | 4 153 | 10 085 |
| Osobné náklady | 4 971 | 5 211 | 5 290 | 5 330 | 6 227 | 6 731 |
| Odpisy | 1 619 | 12 696 | 23 457 | 24 191 | 23 904 | 26 035 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BOS company, s.r.o.
Prehľad
BOS company, s.r.o. (IČO 47364351) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Kochanovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 275 777 €, čo je o 143 % viac ako rok predtým (113 396 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 27,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 085 € (3,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 731 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 230 208 € a vlastné imanie 19 518 € (miera samofinancovania 8,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.