Patáč Milan s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 13 349 | 14 087 | 17 349 | 20 906 | 22 911 | 23 358 |
| Neobežný majetok spolu | 2 064 | 1 356 | 649 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 15 413 | 15 443 | 17 998 | 20 906 | 22 911 | 23 358 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 785 | 622 | 879 | 989 | 1 258 | 1 140 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 8 757 | 9 215 | 9 399 | 11 618 | 14 417 | 16 153 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 483 | 193 | 2 297 | 2 799 | 1 736 | 565 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 388 | 413 | 423 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 14 628 | 14 821 | 17 119 | 19 917 | 21 653 | 22 218 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 26 939 | 37 137 | 42 953 | 42 782 | 48 977 | 35 802 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 631 | 338 | 2 750 | 3 319 | 2 215 | 905 |
| EBITDA | 1 339 | 1 046 | 3 458 | 3 967 | 2 215 | 905 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 631 | 338 | 2 750 | 3 319 | 2 215 | 905 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 483 | 193 | 2 297 | 2 799 | 1 736 | 565 |
| Osobné náklady | 2 029 | 2 340 | 2 636 | 3 314 | 3 086 | 1 659 |
| Odpisy | 708 | 708 | 708 | 648 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Patáč Milan s.r.o.
Prehľad
Patáč Milan s.r.o. (IČO 47369817) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolen. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 35 802 €, čo je o 26,9 % menej ako rok predtým (48 977 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 565 € (1,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 659 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 23 358 € a vlastné imanie 22 218 € (miera samofinancovania 95,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.