RAPID - PS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 671 877 | 1 228 132 | 1 107 842 | 855 169 | 972 232 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 247 | 1 277 | 73 455 | 22 438 | 18 337 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -13 088 | -11 841 | -16 015 | 57 440 | 79 878 |
| Spolu majetok | 501 833 | 775 485 | 668 469 | 612 652 | 695 645 |
| Záväzky spolu | 466 174 | 738 549 | 563 529 | 485 274 | 549 930 |
| Vlastné imanie spolu | 35 659 | 36 936 | 104 940 | 127 378 | 145 715 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 5 451 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: RAPID - PS s.r.o.
Prehľad
RAPID - PS s.r.o. (IČO 47370521) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a lízing stavbárskych strojov a zariadení (SK NACE 7732). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 972 232 €, čo je o 13,7 % viac ako rok predtým (855 169 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 21,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 18 337 € (1,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 161 023 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 695 645 € a vlastné imanie 145 715 € (miera samofinancovania 20,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.