Súkromné chirurgické centrum s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 40 833 € (46 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 129 102 | 143 144 | 168 003 | 183 412 | 174 221 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 13 550 | 28 174 | 18 721 | 58 401 | 20 967 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -8 219 | 3 331 | 29 906 | 29 905 | 47 473 |
| Spolu majetok | 38 572 | 79 792 | 92 281 | 150 968 | 219 563 |
| Záväzky spolu | 28 241 | 42 787 | 38 154 | 57 162 | 145 623 |
| Vlastné imanie spolu | 10 331 | 37 005 | 54 127 | 93 806 | 73 940 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 1 500 | 1 599 | 18 722 | 40 833 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Súkromné chirurgické centrum s. r. o.
Prehľad
Súkromné chirurgické centrum s. r. o. (IČO 47381116) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 174 221 €, čo je o 5,0 % menej ako rok predtým (183 412 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 20 967 € (12,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 47 196 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 219 563 € a vlastné imanie 73 940 € (miera samofinancovania 33,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.