VIA STYLE s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 155 | 411 | 244 | 832 | 872 | 1 545 |
| Neobežný majetok spolu | 2 396 | 2 396 | 2 396 | 2 396 | 2 396 | 2 396 |
| Spolu majetok | 2 551 | 2 807 | 2 640 | 3 228 | 3 268 | 3 941 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 40 845 | 46 293 | 50 356 | 54 078 | 58 236 | 66 307 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -40 073 | -43 294 | -48 486 | -52 715 | -55 851 | -59 968 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 221 | -5 192 | -4 230 | -3 135 | -4 117 | -7 398 |
| Vlastné imanie spolu | -38 294 | -43 486 | -47 716 | -50 850 | -54 968 | -62 366 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 860 | 739 | 1 292 | 3 267 | 6 371 | 5 442 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 907 | -4 889 | -3 916 | -2 801 | -3 355 | -6 454 |
| EBITDA | -2 907 | -4 889 | -3 916 | -2 801 | -3 355 | -6 454 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 221 | -5 192 | -4 230 | -3 135 | -3 777 | -7 058 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 221 | -5 192 | -4 230 | -3 135 | -4 117 | -7 398 |
| Osobné náklady | 476 | 0 | 0 | 0 | 821 | 3 447 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: VIA STYLE s.r.o.
Prehľad
VIA STYLE s.r.o. (IČO 47382261) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Sídlisko KVP. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: skrášľovacie a iné kozmetické služby (SK NACE 9622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 442 €, čo je o 14,6 % menej ako rok predtým (6 371 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,1 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 7 398 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 447 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-62 366 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.