RJC s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 113 098 | 131 317 | 180 827 | 172 680 | 130 082 | 119 083 |
| Neobežný majetok spolu | 11 883 | 9 565 | 7 247 | 4 928 | 2 610 | 15 042 |
| Spolu majetok | 124 981 | 140 882 | 188 074 | 177 608 | 132 692 | 134 125 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 17 419 | 32 770 | 69 308 | 52 877 | 18 761 | 27 802 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 86 252 | 102 062 | 102 612 | 113 265 | 119 231 | 108 432 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 15 810 | 550 | 10 654 | 5 966 | -10 800 | -7 609 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 107 562 | 108 112 | 118 766 | 124 731 | 113 931 | 106 323 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 101 356 | 163 907 | 311 711 | 253 982 | 138 625 | 188 430 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 20 288 | 1 099 | 14 035 | 7 092 | -11 293 | -7 146 |
| EBITDA | 22 474 | 3 417 | 16 353 | 9 410 | -8 975 | -3 326 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 20 076 | 817 | 13 743 | 7 528 | -9 419 | -6 478 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 15 810 | 550 | 10 654 | 5 966 | -10 800 | -7 609 |
| Osobné náklady | 17 847 | 19 702 | 22 957 | 24 967 | 28 732 | 28 647 |
| Odpisy | 2 186 | 2 318 | 2 318 | 2 318 | 2 318 | 3 820 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: RJC s. r. o.
Prehľad
RJC s. r. o. (IČO 47389354) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 188 430 €, čo je o 35,9 % viac ako rok predtým (138 625 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 7 609 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 28 647 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 134 125 € a vlastné imanie 106 323 € (miera samofinancovania 79,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.