Tivat s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 809 057 | 1 091 040 | 1 233 691 | 1 438 508 | 1 213 874 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -6 887 | -16 859 | -471 | 471 | 3 201 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -185 039 | -191 925 | -220 518 | -220 990 | -220 518 |
| Spolu majetok | 2 148 173 | 1 052 625 | 1 222 407 | 1 011 393 | 1 023 327 |
| Záväzky spolu | 1 878 099 | 799 409 | 981 396 | 605 505 | 614 237 |
| Vlastné imanie spolu | 270 074 | 253 216 | 241 011 | 405 888 | 409 090 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 11 734 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Tivat s.r.o.
Prehľad
Tivat s.r.o. (IČO 47391260) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Trebišov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 213 874 €, čo je o 15,6 % menej ako rok predtým (1 438 508 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 21,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 201 € (0,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 103 803 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 023 327 € a vlastné imanie 409 090 € (miera samofinancovania 40,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.