Bomaservis s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 21 301 | 48 517 | 52 698 | 81 313 | 60 380 | 53 917 |
| Neobežný majetok spolu | 10 868 | 7 763 | 4 658 | 12 440 | 7 538 | 4 188 |
| Spolu majetok | 32 169 | 56 280 | 57 356 | 93 753 | 67 918 | 58 105 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 17 182 | 39 249 | 39 736 | 75 231 | 47 559 | 36 597 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 285 | 9 636 | 11 681 | 12 268 | 13 171 | 15 009 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 351 | 2 044 | 588 | 903 | 1 837 | 1 148 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 351 | 351 | 351 | 351 | 351 | 351 |
| Vlastné imanie spolu | 14 987 | 17 031 | 17 620 | 18 522 | 20 359 | 21 508 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 49 762 | 49 477 | 49 695 | 49 775 | 49 643 | 36 992 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 6 064 | 3 637 | 1 646 | 3 876 | 6 386 | 4 553 |
| EBITDA | 7 616 | 6 742 | 4 751 | 9 494 | 11 289 | 7 903 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 119 | 2 501 | 1 063 | 1 270 | 2 234 | 1 488 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 351 | 2 044 | 588 | 903 | 1 837 | 1 148 |
| Osobné náklady | 6 485 | 9 659 | 6 725 | 14 780 | 14 661 | 16 107 |
| Odpisy | 1 552 | 3 105 | 3 105 | 5 618 | 4 903 | 3 350 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Bomaservis s.r.o.
Prehľad
Bomaservis s.r.o. (IČO 47400838) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava-Devínska Nová Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 36 992 €, čo je o 25,5 % menej ako rok predtým (49 643 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 5,8 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 148 € (3,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 16 107 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 58 105 € a vlastné imanie 21 508 € (miera samofinancovania 37,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.