ITT Nitra s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 519 414 € (31 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 9 038 771 | 10 470 186 | 7 752 838 | 7 213 803 | 6 615 607 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 57 103 | -117 358 | 44 589 | 34 801 | 168 821 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 664 741 | 1 718 988 | 1 601 077 | 1 643 436 | 1 157 083 |
| Spolu majetok | 2 450 048 | 2 298 861 | 2 345 228 | 2 397 713 | 2 370 105 |
| Záväzky spolu | 208 456 | 174 628 | 176 959 | 194 644 | 516 982 |
| Vlastné imanie spolu | 2 241 592 | 2 124 233 | 2 168 269 | 2 203 069 | 1 852 476 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 553 | 0 | 519 414 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
Podobné firmy
Zhrnutie: ITT Nitra s.r.o.
Prehľad
ITT Nitra s.r.o. (IČO 47420863) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 505 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 615 607 €, čo je o 8,3 % menej ako rok predtým (7 213 803 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 7,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 168 821 € (2,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 400 979 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 370 105 € a vlastné imanie 1 852 476 € (miera samofinancovania 78,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.