EVELYN style, s.r.o.Aktívna

IČO 47425750Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2013Žilina

Finančný prehľad

27 182 €+1,3%
Tržby 2025
-6,0%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu15 08911 08020 31518 18816 33513 245
Neobežný majetok spolu000038 54328 702
Spolu majetok15 08911 08020 31518 18855 54342 579
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu9 0059 7338 9308 34045 58743 210
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-18 592-12 212-17 546-11 595-13 1326 052
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)2 115-9 1086 264-1 537108-29 668
Fondy a ostatné vlastné imanie17 56117 66717 66717 98017 98017 985
Vlastné imanie spolu6 0841 34711 3859 8489 956-631
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)36 99529 18649 74346 76126 83427 182
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti2 244-9 0126 353-1 466529-28 545
EBITDA2 244-9 0126 353-1 4661 349-18 704
Výsledok hospodárenia pred zdanením2 115-9 1086 264-1 537448-29 328
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie2 115-9 1086 264-1 537108-29 668
Osobné náklady31 26439 56734 21139 57817 01516 918
Odpisy00008209 841
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: EVELYN style, s.r.o.

Prehľad

EVELYN style, s.r.o. (IČO 47425750) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: kadernícke a holičské služby (SK NACE 9621). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 27 182 €, čo je o 1,3 % viac ako rok predtým (26 834 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 6,0 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 29 668 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 16 918 €.

Na čo upozorniť

Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-631 €).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

EVELYN style, s.r.o. – IČO 47425750 — icoprofil.sk