EUROPEX SLOVAKIA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 730 439 | 1 683 074 | 1 258 741 | 768 130 | 590 325 | 514 172 |
| Neobežný majetok spolu | 165 592 | 196 585 | 504 831 | 482 988 | 420 471 | 344 823 |
| Spolu majetok | 896 031 | 1 879 659 | 1 763 572 | 1 251 118 | 1 010 796 | 858 995 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 891 001 | 1 876 847 | 1 721 659 | 1 205 807 | 946 234 | 851 585 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -19 | -74 970 | -93 740 | -54 637 | 0 | 19 248 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -74 951 | -18 769 | 39 102 | -46 603 | 19 248 | -102 152 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 75 000 | 91 551 | 91 551 | 141 551 | 40 314 | 85 314 |
| Vlastné imanie spolu | 5 030 | 2 812 | 41 913 | 45 311 | 64 562 | 7 410 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 8 217 | 0 | 670 482 | 803 511 | 419 922 | 249 463 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -73 516 | 37 541 | 67 226 | -40 091 | 22 929 | -98 800 |
| EBITDA | -63 159 | 65 462 | 107 305 | 4 125 | 68 267 | -62 297 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -74 951 | -18 769 | 42 126 | -46 603 | 21 168 | -100 232 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -74 951 | -18 769 | 39 102 | -46 603 | 19 248 | -102 152 |
| Osobné náklady | 4 955 | 36 847 | 33 002 | 17 046 | 27 825 | 40 876 |
| Odpisy | 10 357 | 27 921 | 40 079 | 44 216 | 45 338 | 36 503 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EUROPEX SLOVAKIA s.r.o.
Prehľad
EUROPEX SLOVAKIA s.r.o. (IČO 47431091) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Čadca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 249 463 €, čo je o 40,6 % menej ako rok predtým (419 922 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 97,9 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 102 152 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 40 876 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 858 995 € a vlastné imanie 7 410 € (miera samofinancovania 0,9 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.