EXLIFT s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 65 353 € (28 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 62 960 | 109 748 | 148 189 | 200 609 | 240 606 | 245 051 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 10 793 | 10 793 | 12 355 | 1 041 |
| Spolu majetok | 62 960 | 109 748 | 158 982 | 211 402 | 252 961 | 246 092 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 18 109 | 28 328 | 15 844 | 22 274 | 13 443 | 14 076 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 25 220 | 39 750 | 75 921 | 94 627 | 183 628 | 168 665 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 14 530 | 36 569 | 61 717 | 89 001 | 50 390 | 57 851 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 101 | 101 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 44 851 | 81 420 | 143 138 | 189 128 | 239 518 | 232 016 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 107 296 | 130 092 | 164 806 | 246 876 | 198 775 | 236 391 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 18 513 | 46 544 | 78 657 | 113 272 | 64 495 | 73 992 |
| EBITDA | 18 513 | 46 544 | 78 657 | 113 272 | 65 016 | 74 513 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 18 475 | 46 516 | 78 636 | 113 239 | 64 673 | 74 641 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 14 530 | 36 569 | 61 717 | 89 001 | 50 390 | 57 851 |
| Osobné náklady | 32 012 | 25 767 | 25 659 | 23 898 | 23 175 | 49 873 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 521 | 521 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 43 011 | 0 | 65 353 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: EXLIFT s.r.o.
Prehľad
EXLIFT s.r.o. (IČO 47431954) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Košice-Sídlisko Ťahanovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 236 391 €, čo je o 18,9 % viac ako rok predtým (198 775 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 57 851 € (24,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 49 873 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 246 092 € a vlastné imanie 232 016 € (miera samofinancovania 94,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.